O mnie

"Kasia, to mama czwórki, prawie dorosłych córek. Teraz, kiedy jedna po drugiej opuszczają one rodzinne gniazdo, ma czas, by poświęcić się swojej kolejnej pasji. Kupiła farby i lakiery (takie ekologiczne, żeby nie szczypały w oczy). Rozłożyła maszynę do szycia, szlifierkę i piłę. Robi wokół siebie mnóstwo hałasu, ale jakie cuda wychodzą spod jej rąk! To KOLOROWE MEBELKI. Stworzone po to, by dać Twojemu dziecku mnóstwo radości. Stanowią alternatywę dla różowego plastiku atakującego nas z dalekiego wschodu. Są jedyne w swoim rodzaju. Tak trwałe, że przeżyją niejedno pokolenie i tak piękne, że służą również jako dekoracja pokoju dziecięcego". 

„Kolorowa Mebelki” to zabawki ekologiczne. Są one zrobione z drewna. Materiały używane do uszycia poduszek na wypoczynki i pościel są naturalne (bawełna). Do ich wypełnienia zostały użyte gałganki( ścinki wełny, nici i skrawki materiału oraz gąbka) lub wypełniacze przeznaczone do produkcji zabawek.. Mebelki są malowane farbkami wodnymi, nietoksycznymi. „Kolorowe Mebelki” są rozmiarami przystosowane do zabawy lalkami Barbie. Niektóre mebelki są zdobione metodą decoupage.
„Kolorowe Mebelki” są alternatywą dla plastikowych, masowo produkowanych zabawek ze wschodu.

(Ze względu na to, że mebelki są robione ręcznie, moga mieć drobne niedoskonałości, które jednak nie wpływają na ich wartość i funkcjonalność).

Robię również mebelki na indywidualne zamówienia. Możesz wybrać kolor, materiał oraz skład zestawu a ja go dla Ciebie zrobię.

Wszystkie zestawy pod którymi jest informacja "brak towaru" mogę zrobić dla Ciebie.

Na zapłatę za zakupiony towar czekam 7dni. Po tym terminie zamówienie jest anulowane.

Zapraszam na mojego fb, gdzie zobaczysz na bierząco, co powstaje w mojej pracowni : https://web.facebook.com/kolorowe.mebelki/  

Mam olbrzymią nadzieję, że zarówno Wy jak i Wasze dzieci będziecie się dobrze bawić KOLOROWYMI MEBELKAMI :)     

WAŻNE: Jest możliwość wysyłki za grancę ale po uprzednim uzgodnieniu kosztów !!!